RX20 10W/20W/25W/30W/50W/60W 1/5/10/20/33/50/100/500/680R 1K 2.2K 50K Ohm Fixed Ceramic Tube Fixed Rheostat Wire Wound Resistor(25W Power,2K Ohm)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
13
quantity
Product details
Category
  • Resistor Units
  • RX20 10W/20W/25W/30W/50W/60W 1/5/10/20/33/50/100/500/680R 1K 2.2K 50K Ohm Fixed Ceramic Tube Fixed Rheostat Wire Wound Resistor