Relay ST1E-DC12V ST1E-12VDC ST1EDC12V DC12V 12VDC 12V 6PIN 1Pcs
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
11
quantity
Product details
Category
Relays / Current Monitoring RelaysRelay ST1E-DC12V ST1E-12VDC ST1EDC12V DC12V 12VDC 12V 6PIN 1PcsPower Source : DCTheory : Electromagnetic RelayContact Load : Low PowerModel Number : ST1E-DC12V relayVoltage : 250V