MSS-DBS-20M Replacement Strut Bellow (Dust Cover) With Bumper Stop Kit, 20 mm I.D., Size Specific, Set of 2
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
10
quantity
Product details
Category
Dust Boot Cover with Bump Stop Coilovers (set of 2)Bump stop height: 41mm Bump stop hole diameter : 20mm Dust boot height :115mm Dust boot strut hole inner diameter : 20mm Dust boot bottom opening : 52mm
  • Durable Rubber Dust Cover For 52mm Shocks; Street Bellow Overall Length: 115mm, Piston Opening 20mm
  • Polyurethane Bump Stop Prevent Shock Piston Bottom Out; 41mm Height x 20mm ID