Craftmade PPT24FB6 Propel II 24" Indoor/Outdoor Damp Location Small Ceiling Fan with LED Lights & Pull Chain, 6 ABS Blades, Flat Black
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
19
quantity
Product details
Category
  • DIMENSIONS: Width: 24"; Height: 14.17" (From Ceiling to Bottom of Fan Light, Includes 6" Downrod); Weight 13.23lbs.
  • FAN BLADES: 6 Outdoor Approved Flat Black Blades (24" Span/25° Blade Pitch); CFM: 1111