adorne 20A Tamper-Resistant Ultra-Fast Plus Power Delivery USB Type-C/C Outlet in Magnesium with Matching Wall Plate, ARTRUSB20PD30M4 ǀ Legrand
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
12
quantity
Product details
Category
  • FAST CHARGING: Charge the latest devices up to 2X as fast, thanks to the industry-leading 6.0A of our Ultra-Fast line and a whopping 30W of power courtesy of advanced Power Delivery. All Legrand USB Outlets are manufactured through high-quality design, sourcing and production, and backed by a Lifetime Warranty