3.6" x 3.6" (92mm) Sunon KD1209PTB1 Ball Bearing Case Fan w/3-Pin Connector (Black)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
23
quantity
Product details
Category
Equip your PC for better performance. Keep it cool with this Sunon KD1209PTB1 3.6 x 3.6-inch (92 mm) Case Fan! This sturdy, black fan comes with a 3-pin connector. A little bit of cool air can make all the difference for your computer. Order your Sunon KD1209PTB1 3.6 x 3.6-inch (92 mm) Case Fan today!
  • Sunon KD1209PTB1 3.6 x 3.6-inch (92 mm) Case Fan General Features: Black color
  • 3.6 x 3.6-inch (92 mm) fan 2800 RPM 49 CFM airflow 35 dBa Noise level Ball bearing
  • 3-pin power connector 7-inch cable length (approximate) Power Specifications: DC 12V --- 1.9W