200W ADP-200JB D Charger fit for ASUS TUF Dash F15 FX516 FX517 TUF Gaming A15 FA507 A17 FA707 ROG Zephyrus G14 G15 Laptop Power Adapter
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
10
quantity
Product details
Category
  • 1.【Power Specs】 Input: 100-240V 50-60Hz | Output: 20V 10A 200W | Connector: 6.0x3.7mm Round Tip. Also compatible with 20V 9A (180W) and 20V 7.5A (150W) laptops.